Vířivka, whirlpool nebo sauna?

.

Každý z těchto produktů je příjemný a má potěšit nejenom naše tělo z pohledu fyzických vlastností, ale zároveň má uspokojit naši duši a to právě příjemným prožitkem.

Chvilky odpočinu a relaxace

Chcete se také sblížit s těmito příjemnými a uklidňujícími prvky? Pak se nerozhodně nechejte hýčkat například ve vaší vířivce. Toužíte ještě více po příjemnějším odpočinku a relaxaci? Pak využijte vonných esencí, které se volně přidávají právě do vířivek, whirlpoolu nebo do sauny.

  • Každý má rád vůně a tyto jsou zde připravené jenom pro vás a vaše příjemné prožitky. Široká škála různých produktů vám vnukne pocit, že jste výjimeční a že můžete mít cokoliv, co chcete. Jarní a svěží květinové vůně. Zemité a spíše dřevité, které se hodí kamkoliv do přírody, na vaši zahradu či do areálů. Vzácností jsou také bylinné, u kterých máte pocit, že vás léčí. Bylinky mají vždy své specifické přírodní kouzlo, které bude odtajněno alespoň trochu vůní, kterou budete moci cítit, když budete odpočívat. Vyčistíte si hlavu a dopřejete si opravdu krásný a příjemný zážitek. Vůně totiž znásobí naše smysly a jejich vnímání si mnohdy ani neuvědomujeme, ale je rozhodně výrazné. Každá žena se ráda halí do vůně, kterou má v oblibě, proto si také můžete dopřát specifickou oblíbenou koupel v teplé vodě, kde vám budou pomalinku a zlehka bublat bublinky kolem vašeho těla, nebo odpočinek v horkém prostředí zvaném sauna. Ať jde o teplý vzduch nebo o relaxační vodu, která povzbudí vaše smysly, v tomto si rozhodně můžete vybrat podle své vlastní představy, vždy se budete cítit ještě lépe s příjemnými vůněmi.

Dostaví se odpočinek, uvolnění a prožití relaxace formou vašich smyslů. Existují malé lahvičky od 20 ml, které můžete vyzkoušet v mnoha verzích, až po ty největší a těmi jsou 3 000 ml. Jahoda, citronela, rozkvetlá louka, máta, vanilka, moře, eukalyptus nebo dokonce Austrálie? Můžete si vybírat podle své nálady. Pro potěšení smyslů je to nejlepší prožitek.

.

Zahalení do světa vůní

Přední návrháři v oblasti vůní vymýšlejí neustále něco nového, a proto jsou zde i tyto vonné esence, které se přidávají právě do tak báječných a příjemných prvků, jakými je sauna nebo vířivka.whirl

Vířivka, whirlpool nebo sauna?
4.3 (85%)4
.